8081 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 5600
Sold den 12 februari 2024 -
4007 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 16000
Sold den 26 augusti 2019 -
7138 Färglitografie..
Sold: SEK 250
Sold den 27 maj 2019
7038 LITOGRAPHS IN ..
3 pcs. Mårten Andersson, numrerade, unframed,
Sold: SEK 1100
Sold den 1 februari 2010 -
8468 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 2500
Sold den 11 maj 2009 -
5292 Färglitografier
Sold: SEK 4700
Sold den 10 maj 2004